Taneční konzervatoř hlavního města Prahy, Křižovnická 7, 110 00, Praha 1, tel.: 222 323 592, studijni@tkpraha.cz

Tento týden jsme měli opravdu nabitý zážitky! Ve středu proběhlo krásné představení v Turnově, kde jsme byli již po několikáté a publikum nás již dobře zná. Moc děkujeme všem, kdo nás přišli podpořit!     

 

V sobotu dopoledne měli studenti 5. - 8.ročníku možnost zúčastnit se workshopu s italskou choreografkou a pedagožkou Robertou Ferrara. Moc jí tímto děkujeme za pozitivní přístup a energii, kterou studentům věnovala.

Tento týden u nás probíhá seminář moderního tance s italskou pedagožkou a choreografkou Robertou Ferrara. Jsme vděční, že studenti mají příležitost rozvíjet své dovednosti a obohacovat svůj pohybový slovník. Roberta Ferrara je známá svým spojením současného tance se starověkým čínským bojovým uměním. Je mezinárodně uznávanou choreografkou a spolupracovala s repertoárem například J. Limóna, W. Forsytha nebo J. Kyliána. V Itálii vede svůj vlastní soubor Equilibrio Dinamico Dance Company. Níže se můžete podívat na fotografie z prvních dnů semináře. Moc Robertě děkujeme a těšíme se na příště!

          

                   

 

Moc rádi Vás všechny uvidíme 24.února 2024 od 19.00 hodin v Divadle Komedie! Soubor Bohemia Balet a Taneční konzervatoř hl. m. Prahy Vám představí Kontrasty - 4 choreografie, které vznikly ve spolupráci se zahraničními choreografy.

Vstupenky je možné zakoupit na odkazu zde: https://vstupenky.mestskadivadlaprazska.cz/BohemiaBalet

Studentské vstupné pouze za 100 Kč po předložení ISIC karty v pokladně divadla.(nelze uplatnit při online nákupu).

 

 

Milí rodiče, studenti a příznivci školy,

do nového roku 2024 Vám přejeme mnoho spokojenosti a pevného zdraví. Nechť jsou Vaše dny naplněny tancem a radostnými chvílemi.

Milí rodiče a příznivci školy,
srdečně Vás zveme na poslední představení Bohemia Baletu, souboru Tnaeční konzervatoře hl. m. Prahy, v roce 2023. Vánoce s Bohemia Baletem se uskuteční 20.12.2023 od 18 hodin v Divadle Na Rejdišti.
Srdečně Vás zveme na představení do Divadla Komedie, které se bude konat již příští úterý 12.12.2023 od 19:00 hod. Odkaz na zakoupení vstupenek najdete níže.

Srdečně bychom Vás chtěli pozvat na preméru představení souboru Bohemia Balet - Kontrasty, které se uskuteční již 19.listopadu v Divadle na Vinohradech.

Můžete se těšit na čtyři novinky, které pro nás vytvořili zahraniční choreografové - Stéphen Delattre, Bérangere Andreo a Paul Julius.

Odkaz na vstupenky: https://www.divadlonavinohradech.com/KONTRASTY

Studenti mají slevu 50 % na vstupenku. Lístky mohou rezervovat online přes odkaz, zadat osobní vyzvednutí a po předložení karty ISIC si v pokladně Divadla na Vinohradech lístek vyzvednout se sníženou cenou. Sleva se bohužel nedá uplatnit při nákupu e-vstupenky online. 

 

Rádi Vás uvidíme!

Projekt je realizován za finanční spoluúčasti EU prostřednictvím Národního plánu obnovy a MK.

Tento týden se studenti 3.ročníku účastní semináře s italskou pedagožkou Antonellou Mandanici.

Ve dnech 23. a 25.října 2023 mají studenti 8.ročníku seminář moderního tance vedený českým tanečníkem a choreografem Jarkem Cemerkem. Jarek působil jako tanečník ve spoustě souborech po celém světě a pedagogické nebo choreografické tvorbě se věnuje např. na The Juilliard School v New Yorku, Conservatoire national supérieur de musique et de danse de Paris et de Lyon, New Zealand School of Dance, Korea National University of Arts, Palucca Schule v Drážďanech, The Place v Londýně, Iceland Dance Company a na spoustě dalších místech.
Náš web zpracovává pouze nezbytné (technické) cookies.