Taneční konzervatoř hlavního města Prahy, Křižovnická 7, 110 00, Praha 1, tel.: 222 323 592, studijni@tkpraha.cz

Přehled zaměstnanců školy

Ředitel:  Mgr. Jaroslav Slavický

Sekretariát, studijní referentka: Sandra Jiříková, DiS.

Statutární zástupce ředitele: Mgr. Danuše Kábrtová 

Zástupce ředitele: Mgr. Yvetta Hubičková

Oddělení klasického tance

Sekce Společného odborného základu (1. - 4. roč.) Mgr. Alice Kovářová - vedoucí

Sekce Studijního zaměření (5. - 8. roč.) Hana Vláčilová - vedoucí

MgA. Marie Bártová, Mgr. Monika Čierniková, Liubov Dančenko, Luboš Hajn, Jiří Horák, Marie Hybešová,  MgA. Pamela Morávková, Roberta Pospíšilová, Mgr. Jaroslav Slavický, Jurij Slypyč, Zuzana Susová, MgA. Anna Ščekaleva

Oddělení lidového tance

MgA. Magdalena Kaprasová - vedoucí, Mgr. Nelly Danko, PhD., Mgr. Eva Ornstová, Hana Slačálková

Oddělení moderního tance

Mgr. Alena Drapalíková - vedoucí, Mgr. Yvetta Hubičková,  Mgr. Libuše Ovsová,  MgA.Lucie Šimůnková, MgA. Lucie Linsler, Mgr. Kateřina Janoušková, MgA. Tereza Adams

Oddělení hudebního doprovodu

Soňa Kovaříčková, Jan Stojánek DiS., Daniela Kalvodová, MUDr. Karel Krasnický,      Viktor Mendl, PaedDr. Petra Micková, MgA. Drahoslava Ptáčníková, Dagmar Skatulová, Ivan Václavovič, Dagmar Huff, Jelena Veselá, Lidunka Zlatníková, Mgr. Markéta Šmejkalová, Kristýna Brachtlová DiS., Oleg Smoliarov, Mgr. Iryna Rusanovyčová, Věra Novák Straková, Valerie Černá, Mezulianíková Marcela, MgA. Jindra Nečasová, PhD., Jan Pták, Svitlana Zatonska, Filip Tománek, Tomáš Pindór, Martin Moudrý

Oddělení hry na klavír

Mgr. Lenka Procházková - vedoucí,  Mgr. Alice Fiedlerová, Mgr. Eva Růžičková,        MgA.Jindra Nečasová, Ph.D.

Oddělení všeobecně vzdělávacích předmětů

Mgr. Danuše Kábrtová - vedoucí,  Ak. mal. Jitka Gemrotová, Mgr. Gabriela Genzerová, PaedDr. Petra Micková, Mgr. Olga Všelichová, Mgr. Hana Eliášová, Mgr. Eva Müllerová, Mgr. Jindřich Mimra, Mgr. Jiří Vraný, Přemysl M. Vacek, Mgr. Josef Brynych,                  Ing. Tereza Hejnicová, PhDr. Petr Loužil

 

Ekonomické oddělení

Jana Bártlová /hospodářka/, Eva Pecharová /hlavní účetní/, Blanka Kučerová /mzdová účetní PAM/  

Školní jídelna

Marcela Provazníková, Blanka Klímová, Taťána Urbánková

Technicko-hospodářský provoz

Jiří Tvrdík /školník/, Zuzana Vomáčková, Iveta Smejkalová /vrátná/, Jaroslava Papírníková /vrátná/